Loading...
Inspiracje

Katalogi z meblami

Jeśli poszukujesz mebli to wiesz, że najwygodniej jest korzystać z gotowych katalogów ze zdjęciami. Często poszczególne firmy wypuszczają swoje katalogi, w których zamieszczone są fotografie mebli, ich wymiary, ceny oraz warunki składania i realizacji zamówień. W jaki sposób zdobyć interesujący nas katalog mebli, aby w czasie poszukiwań nie zaśmiecić sobie domu, czy komputera?

Można przyjąć, że katalogi z meblami występują w dwóch formach – tradycyjnej, czyli drukowanej oraz jako wydanie online, czyli dostępne w Internecie.

Katalogi papierowe

Jeśli szukasz konkretnego mebla np. kanapy, zwróć się do firm, które je produkują. Zadzwoń do firmy, napisz maila lub podejdź w celu uzyskania interesującego Cię katalogu, zawierającego kanapy. Możesz od razu pobrać katalog (pracownik może go przynieść lub sam znajdziesz go w sklepie) albo zamów sobie katalog, który zostanie dostarczony pocztą tradycyjną. Warto, byś swoje zainteresowanie kierował do firmowych salonów i sklepów sieciowych, ponieważ mają one przeważnie zapas poligrafii, w tym katalogów produktowych.

Aby uniknąć bałaganu, wybieraj tylko katalogi, które Cię interesują np. z meblami do siedzenia, gdy szukasz kanapy, foteli lub narożnika. Nie chomikuj na zapas katalogów z meblami kuchennymi lub łazienkowymi – niepotrzebnie zajmą miejsce a niebawem i tak będą nieaktualne, bo pojawią się nowe kolekcje.

Katalogi online

Aby znaleźć dobry katalog, poszperaj w Internecie. Sporo firm udostępnia na swoich stronach katalogi do pobrania – możesz je najpierw przejrzeć a potem, gdy uznasz, że Cię interesują, pobrać na dysk komputera. Dzięki temu wybierasz katalogi, które są świeże, aktualne i na pewno dostępne, decydujesz także o tym, czy dany katalog pobrać, czy też tylko przejrzeć.

Zaletą katalogów online jest ich dostępność oraz jakość – większość zdjęć możesz powiększać, przybliżać strony itd. Możesz takie wydrukować to, co Cię zainteresuje, czy skorzystać z formularza kontaktowego na stronie i od razu zadać pytanie o dostępność danego modelu, czy inny, interesujący Cię aspekt.

Bez względu na to, jaki rodzaj katalogów wolisz, to dzięki nim podejmiesz dobrą decyzję. Możesz w domowym zaciszu przeglądać katalogi, dopóki coś Cię nie urzeknie, spokojnie analizować ceny, funkcjonalności itd. Dzięki katalogom podejmiesz przemyślaną decyzję i zakupisz mebel, który spełni Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.