Loading...
Urządzanie wnętrz

Naklejki na ścianę

Remontując mieszkanie lub dom, potrzebujesz nie tylko pomysłu i funduszy ale i odpowiednich materiałów. Dobre materiały wykończeniowe nie tylko zdobią, nadając pomieszczeniu ostateczny szlif, ale również mogą pokój odświeżyć, powiększyć, czy skrócić. Warto zainwestować w dobre materiały, aby długo cieszyły oczy. Ciekawym pomysłem, który może zupełnie odmienić ściany, są naklejki. Dzięki nim gładkie powierzchnie zyskują zupełnie nowy wygląd.

Naklejki ścienne to niedrogi  i oryginalny pomysł na urozmaicenie wnętrza. Gotowe szablony można bez trudu zamówić przez Internet lub kupić w marketach budowlanych. Warto także popytać o naklejki w sklepach z artykułami malarskimi, sklepach papierniczych i z akcesoriami dla artystów. Wiele osób korzysta z szablonów, zdobiąc swoje mieszkania oraz budynki użyteczności publicznej – przedszkola, szpitale itp. Naklejki są łatwo dostępne, często dostawcy oferują przygotowanie wzoru na indywidualne zamówienie lub zmianę kolorystki.

Odpowiednio dobrane naklejki sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – zarówno w salonie, jak i kuchni, czy łazience. Część naklejek można stosować także na zewnątrz np. na zewnętrznej części szyby. Ozdoby takie są odporne na ścieranie i wilgoć, ich kolory pozostają żywe około 4 lat.

Nakładanie naklejek nie jest trudne – wystarczy postępować zgodnie z dołączoną instrukcją. Ich zdjęcie także nie nastręcza kłopotów, choć zaleca się, aby naklejek nie odrywać i nie naklejać w inne miejsce, ponieważ tracą fason i żywotność.

Warto rozważyć wykończenie pokoju dziennego lub dziecinnego naklejkami – są atrakcyjne, mają rozmaite wzory, kolory i wielkość. Motywy roślinne, czy geometryczne pięknie wyglądają na dużych i gładkich ścianach, choć mniejsze wzory świetnie zdobią także węższe ściany, dając złudzenie powiększenia.

Naklejek łatwo się pozbyć, gdy się znudzą, niemniej dostępnych jest tyle wzorów, że można eksperymentować bez końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.