Loading...
Technologie

Kominek bez dymu i sadzy

Kominek Chantico Fire

Marzysz o kominku, ale mieszkasz w bloku? Chciałbyś spędzać wieczory na tarasie lub w sypialni w blasku prawdziwego ognia, ale konstrukcja Twojego domu na to nie pozwala? Koszty budowy i utrzymania tradycyjnego kominka są dla Ciebie wygórowane, a jego czyszczenie i konserwacja zbyt kłopotliwe? Od dziś możesz zapomnieć o przeszkodach, ponieważ dostępne są mobilne kominki Chantico Fire zasilane paliwem i niewymagające systemu kominowego!
Kominek Chantico Fire
Sekret Chantico Fire

Tajemnica kominków Chantico Fire tkwi w ich budowie i sposobie podsycania ognia – konstruktorzy opracowali je w taki sposób, by nie wymagały komina, a paliwem dla nich jest Fanola: ekologiczna substancja na bazie ekologicznego bioetanolu. Taka technologia sprawia, że w kominkach płonie żywy ognień, nie wydziela się zaś dym, sadza ani nie powstaje popiół.

Kominek Chantico Fire

Kominek w salonie i łazience

Kominki są w pełni ekologiczne i bezpieczne – wykonuje się je z trwałych, ognioodpornych materiałów, co potwierdzają liczne, międzynarodowe certyfikaty. Chantico Fire to wspaniała ozdoba do każdego domu, której wielką zaletą jest mobilność – kominek można przenosić z pokoju do łazienki czy na taras – gdziekolwiek chcesz cieszyć się światłem i ciepłem. Dzięki temu, że ogień zasilany jest paliwem niewydzielającym dymu, kominek świetnie nadaje się do mieszkań w blokach – także kawalerek.

Kominki Chantico Fire

Dodatkowe plusy

  • Kominek Chantico Fire to nie tylko ekologiczne światło i ciepło – to również możliwość spędzania czasu w towarzystwie wspaniałych zapachów. System kominkowy można bowiem uzupełnić o zestaw do aromaterapii i każdego dnia cieszyć zmysły nowymi olejkami.

Kominek Chantico Fire

  • Ekologiczny kominek to idealny prezent – praktyczny, piękny i uniwersalny. Można go podarować solenizantowi w dniu urodzin, małżeństwu obchodzącemu rocznicę ślubu albo nowożeńcom, by od pierwszego dnia razem tworzyli przytulną, romantyczną atmosferę w domu. Chantico Fire to także doskonały pomysł dla właścicieli restauracji lub pubów, ponieważ nadaje wnętrzom niepowtarzalny styl, który podoba się gościom. Jeśli zaś marzysz o kominku, nie zwlekaj – od dziś jest w zasięgu Twojej ręki, kieszeni i możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.