Loading...
Urządzanie wnętrz

Gdzie kupić sprytne meble?

Szafka na buty

Szukasz ciekawych, niebanalnych i funkcjonalnych mebli oraz akcesoriów do domu czy mieszkania? Rozejrzyj się w polskich sklepach i serwisach internetowych – nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby posiadać sprytne szafy, pomysłowe sofy, schowki i narzędzia kuchenne. Warto w aranżacji mieszkania wykorzystać uniwersalne, wielofunkcyjne i inteligentne meble, aby zaoszczędzić przestrzeń a jednocześnie zyskać na atrakcyjności wnętrza.

Wielofunkcyjne meble od BoConcept

W Internecie możesz zapoznać się z katalogiem online, zawierającym ofertę firmy BoConcept. Rozwiązaniem, które szczególnie przypadło nam do gustu jest uniwersalna pufa. W stanie złożonym to wygodne, nieduże siedzisko, które może służyć także jako stolik pod tacę lub gazety. Jeśli zaś chcemy przenocować u nas gościa, pufę rozkłada się, tworząc komfortowe miejsce do spania.

Pufa
Pufa (źródło: BoConcept)

Producent udostępnia także stoliki kawowe, które można zsuwać i rozsuwać, zyskując lub oszczędzając miejsce. Stoliki można też wsunąć jeden pod drugi, aby w razie potrzeby wydobyć nieco niższy i móc w większym gronie napić się kawy i zjeść deser.

Stoliki
Stoliki (źródło: BoConcept)

Firma przedstawia wiele innych rozwiązań, które spodobają się właścicielom małych mieszkań i wielbicielom przestrzeni – łóżka ze schowkami, sofy z funkcją spania, stoły z unoszonymi blatami i wiele innych.

Pojemniki z IKEI

Jeśli szukasz pojemników na odzież sezonową, sprzęt sportowy, narzędzia ogrodowe i wiele innych rzeczy, których na co dzień nie używasz, zajrzyj do IKEI. Ten szwedzki producent posiada sklepy w całej Polsce i oferuje mnóstwo skrzyń do przechowywania. Twoim rzeczom w garażu, piwnicy czy na pawlaczu nie zaszkodzi już ani kurz, ani wilgoć, gdyż pojemniki są wykonane z odpowiednich materiałów zgodnie z nowoczesną technologią. Skrzynie możesz stawiać na półkach lub stelażach albo układać z nich słupki – wyprofilowane pojemniki zmieszczą się w każdym mieszkaniu i pozwolą utrzymać w nim porządek. Nadają się również do przechowywania butów i torebek, co spodoba się paniom pragnącym zachować ład w swojej szafie.

Pomysły od  Schäfer Boutique

Nawet jeśli w mieszkaniu mieszka singiel, para, młode małżeństwo lub rodzina z dzieckiem, butów zawsze jest sporo. Tradycyjna szafka zajmuje sporo miejsca, bo zwykle jest pojemna, ale dość głęboka i obszerna. Rozwiązaniem, które pozwoli oszczędzić miejsce jest funkcjonalna szafka na buty z  Schäfer Boutique, która jest głęboka na zaledwie 15 centymetrów, a zapewnia mnóstwo miejsca na wiele par różnego obuwia.

Producent udostępnia też wiele innych rozwiązań – mobile garderoby, rozmaite regały na magazynowanie rzeczy. Meble i akcesoria udostępniane są w sprzedaży wysyłkowej.

Szafka na buty
Szafka na buty (źródło: Schäfer Boutique)

Inne źródła

Sprytne meble można zamówić u producenta, który wykonuje je na wymiar i indywidualne zamówienie. Można o nie pytać także w pracowniach artystycznych – wtedy są nie tylko funkcjonalne ale i designerskie.

Zapraszamy do wskazywania własnych pomysłów na to, gdzie można kupić lub zamówić uniwersalne, wielofunkcyjne meble. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.