Loading...
Porady

Idealne ubrania – filmiki

Koszulki, T-shirty, bluzki, bluzeczki – nasze szafy są ich pełne. Szczególnie lato jest porą, kiedy nosimy lekką, przewiewną odzież i po każdym noszeniu wrzucamy koszulkę do kosza na pranie, po czym sięgamy po kolejną. Dlatego zwykle mamy sporo koszulek, które zajmują niemało miejsca – jest jednak sposób, by nawet dużą ilość prania szybko złożyć i zamiast na wieszaki, ułożyć je na półkach czy w szafce. To oszczędność cennego miejsca i czasu – obejrzyj filmik i zobacz, jak w kilka chwil złożyć równiutko stertę koszulek.

Filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=LNrKYkxHvF0

Inne patenty na odzież

TUTAJ prezentowaliśmy sprytne meble, które pomagają w praktycznym urządzeniu mieszkania – są to propozycje ładne, funkcjonalne i dostępne w polskich sklepach lub w Internecie. Dzięki nim można zaprowadzić porządek w mieszkaniu i zaoszczędzić cenne miejsce.

Warto także w temacie ubrań pamiętać, że nie tylko dobre szafy, pawlacze i pojemniki pomagają w przechowywaniu sezonowej odzieży. Wspaniałym rozwiązaniem są także worki próżniowe, w których zamyka się ubrania i odsysa powietrze. Dzięki temu worek zajmuje w szafie dużo mniej miejsca, niż odzież wisząca na wieszakach czy rozłożona na półkach. Zaleta dobrych worków jest to, że nie niszczą odzieży, zachowują jej przyjemny zapach i nie zajmują wiele miejsca.

Dobre worki próżniowe można kupić w Internecie, na stoiskach tematycznych w marketach i dobrych sklepach wnętrzarskich. Warto przyjrzeć się workom, które zamierzamy kupić – z reguły tanie chińskie podróbki są kiepskiej jakości, mają tendencję do rozszczelniania się i często odzież przesiąka w nich nieprzyjemnym, sztucznym zapachem.

Warto wiedzieć, że w workach próżniowych można chować nie tylko odzież sezonową ale także: pościel, ręczniki, ubranka dziecięce, koce, kołdry itd.  To też świetny pomysł na spakowanie wakacyjnej walizki! Worków próżniowych na odzież można szukać także pod innymi hasłami np. pokrowce hermetyczne na ubrania itp.

Filmik:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.