Loading...
Urządzanie wnętrz

Idzie zima – kup kominek

Calcados Cherry - seria Classic

Kup kominek – łatwo powiedzieć, bo jak zainstalować kominek w mieszkaniu lub nieprzystosowanym domu? Czy bloki i wieżowce są skazane na brak klimatycznego kominka? Odpowiedź brzmi nie! Od dziś w każdym mieszkaniu i domu może być kominek – wspaniałe rozwiązanie od Chantico Fire.

Calcados Cherry - seria Classic
Calcados Cherry – seria Classic

Kominki Chantico Fire to unikalne produkty, które nie potrzebują komina ani dodatkowej wentylacji – kominki nie produkują bowiem dymu i sadzy. Podczas spalania paliwa Fanola nie powstaje też popiół, dlatego kominki nie wymagają sprzątania. Płynne paliwo powstaje z roślin rolniczych, dlatego jest dostępne oraz atrakcyjne cenowo. Dzięki temu, że kominki nie potrzebują przewodu kominowego, są mobilne – można z nich korzystać w dowolnym pomieszczeniu, przenosić, przestawiać itd. Od dziś możesz cieszyć się ogniem w każdej chwili bez względu na to, czy masz kawalerkę czy dom.

Kominki efektywnie wspierają tradycyjne ogrzewanie – całe wytwarzane przez nie ciepło pozostaje w pomieszczeniu a para wodna przyjemnie nawilża powietrze. W ofercie producenta znajdują się także liczne akcesoria dodatkowe, które sprzyjają pełnemu wykorzystaniu kominków np.: zestawy do aromaterapii, ozdobne ruszty, dekoracyjne ceramiczne polana i inne.

Calvados Ivory - seria Classic
Calvados Ivory – seria Classic

Ekologiczne kominki Chantico Fire są zgodne z trendem upowszechniania rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu. Kominki nie potrzebują drewna ani węgla, ich paliwo jest w pełni ekologiczne i pochodzi z odnawialnego źródła. Wśród efektów spalania wyróżnia się tylko produkty neutralne (para wodna) i niewielką ilość dwutlenku węgla (objętość porównywalna z tą wydychaną przez człowieka podczas procesu oddychania). Przebywanie w pomieszczeniu, w którym jest kominek jest bezpieczne dla osób starszych, alergików i kobiet w ciąży (osoby wrażliwe na zapachy).

Jeśli marzysz o kominku a nie możesz lub nie chcesz pozwolić sobie na tradycyjny, kominki Chantico Fire są idealne dla Ciebie. Produkty dostępne są w rozmaitych cenach, mają różnorodne kształty i przeznaczenie (kominki stojące, wiszące na ścianie, kominki na taras itp.). Podaruj sobie ciepło, piękno, praktyczność, wydajność, trwałość i odrobinę luksusu – kominki Chantico Fire są dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.