Loading...
Porady

Robot sprzątający – nowość! Filmik

Brudny dywan

Lubisz odkurzać? Kto lubi! Śmieci i kurz z lubością gromadzą się w miejscach, do których trudno dotrzeć – w kątach, pod szafami i kanapami. Dotychczas nie pozostawało nam nic innego, jak regularnie odkurzać podłogi i je zamiatać. Od teraz jednak nie musimy tego robić – prace wykona za nas praktyczny i uniwersalny robot sprzątający RobZone!

Robot ma niewielkie rozmiary i wspaniale radzi sobie ze sprzątaniem rozmaitych powierzchni – dywanów, podłóg drewnianych czy płytek. Potrafi także rozpoznawać wielkość śmieci, dostaje się pod meble i wysprząta każdy kąt – to prawdziwy przyjaciel nie tylko każdej pani domu, ale także osób, które nie przepadają za sprzątaniem.

Roboty dostępne są w różnych rozmiarach tak, aby można było dopasować model do najniższych mebli w domu. Wysokość przestrzeni pod meblem powinna być wyższa od robota o zaledwie 1 centymetr. RobZone może sprzątać Twój dom także, gdy nikogo w nie ma – ważne jest tylko, aby usunąć z jego drogi kwiaty w lekkich, małych doniczkach czy delikatne, kruche ozdoby stojące na podłodze. Roboty wyposażone są również w specjalne czujniki, które zabezpieczają je przed spadnięciem ze stopni schodów, jeśli urządzenie pracuje na piętrze.

RobZone posiada pewne ograniczenia – nie odkurzy schodów ani szklanych podłóg (czujniki działają na podczerwień). Warto jednak pamiętać, że sprząta idealnie – człowiek nie jest w stanie perfekcyjnie odkurzyć, zaś robot pracuje tak długo, aż sprzątana powierzchnia będzie zupełnie czysta!

Aby pokazać działanie robota, zapraszamy do obejrzenia filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.