Loading...
Remont

Ciekawostka – wanna w wannie

Wanna w wannie

Masz starą, zniszczoną wannę, ale nie stać Cię w tej chwili na zakup nowej, kucie płytek i remont? W Polsce dostępna jest nowa usługa pod nazwą – wanna w wannie – oto krótka charakterystyka tego ciekawego pomysłu.
Wanna w wannie

Wanna w wannie – o co chodzi?

Usługa wanny w wannie polega na tym, że w starą wannę wpuszcza się nowy wkład akrylowy i… gotowe! Nie ma demontażu starej wanny, kucia kafelek ani kłopotu z transportem i założeniem nowej. Wkłady akrylowe reklamowane są jako nowoczesne, łatwe w montażu, pielęgnacji, utrzymujące ciepło wody i niezawodne. Producent zapewnia, iż wkład wpuszczony w starą wannę nie żółknie podczas użytkowania, nie ściera się ani nie odkształca. Remont trwa krótko – zaledwie dwie godziny – a po 10 można zażyć pierwszej kąpieli. Co ponadto oferuje wanna w wannie?

Dodatkowe atuty wanny w wannie

Producent ogłasza, że wkład akrylowy jest tani, więc koszty związane z odświeżeniem wanny są atrakcyjnie niskie. Wkłady dobrze utrzymują ciepło, są stabilne oraz odporne na zarysowania, odbicia czy stawanie się szorstkimi. Nowa wanna będzie co prawda mniejsza od starej, ale podobno nie jest to odczuwalne – różnice sięgają kilku milimetrów. W nowej wannie można kąpać psa (na macie, by nie pazurki nie rysowały akrylu), farbować włosy czy umieścić wąż odprowadzający wodę z pralki. O wannę łatwo dbać, należy używać płynów przeznaczonych do powierzchni z akrylu, a unikać wszelkich preparatów żrących, ściernych, a amoniakiem lub alkoholem. Producent informuje także, że posiada wieloletnie doświadczenie w branży i udziela gwarancji na swoje produkty.

Wanna w wannie

Reasumując – pomysł wanny w wannie jest bardzo interesujący, wydaje się ekonomiczny i atrakcyjny, łatwy w przeprowadzeniu oraz wygodny. Jakie są jednak opinie użytkowników takich wanien? Czekamy na komentarze! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.