Loading...
Urządzanie wnętrz

Meble gabinetowe dla kobiety

Meble gabinetowe dla kobiety

Gabinety zwykle kojarzą się z posiwiałymi starszymi panami na eksponowanych stanowiskach – błąd! Coraz więcej pań staje się kierownikami i prezesami – czy ich gabinety muszą być po męsku surowe oraz minimalistyczne? Nie! Meble gabinetowe i dodatki odmieniają gabinety dla kobiet – biuro wciąż jednak pozostaje profesjonalne i eleganckie.

Meble gabinetowe dla kobiety
Meble gabinetowe dla kobiety

Kobiecy gabinet może być i elegancki i przytulny – to możliwe. Wystarczy wybrać właściwe meble gabinetowe, które nie będą bardzo ciemne, surowe i proste. Można zdecydować się na jasne umeblowanie z elementami przeszklonymi, które wyglądają ładnie a są nowoczesne. Takie meble łatwo ustawiać, aranżować i dekorować tak, by pomieszczenie było atrakcyjne, modne i profesjonalne.

Meble gabinetowe dla kobiety
Meble gabinetowe dla kobiety

Wśród dekoracji biurowych zalecanych kobietom na wysokich stanowiskach można wskazać wiele interesujących propozycji. W kobiecym gabinecie możne znaleźć się elegancki dywan, rolety w dyskretne wzory, ściany mogą mieć jasne, niejaskrawe, kolory. Wśród ozdób trzeba wyszukać takie, które są klasyczne i w dobrym guście – ładny wazon, kwiat w eleganckiej doniczce, kilka fotografii na ścianie w takich samych ramkach i ułożonych w ciekawą kompozycję. Na ścianie może znaleźć się też jeden duży obraz lub nowoczesna grafika.

Meble gabinetowe dla kobiety
Meble gabinetowe dla kobiety

W gabinetach dla pań należy unikać sentymentalizmu buduaru nastolatki – niewskazane są infantylne kolory (szczególnie róż), duża ilość bibelotów, kiepskiej jakości ozdoby, zaniedbane rośliny doniczkowe czy zeschnięte bukiety. W gabinecie nie trzymamy osobistych pamiątek, kolekcji figurek czy dużej ilości zdjęć.

W meblowaniu i dekorowaniu gabinetu dla kobiety warto zachować umiar – on jest zawsze elegancki i na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.