Loading...
Porady

Biokominek o stu twarzach

biokominek etanolowy

Czy choć raz marzyliście o kominku, ale posiadacie mieszkanie i jego budowa jest niemożliwa? A może macie dom, ale przerażają Was koszty oraz czas modernizacji i zmiany zabudowy? Jako właściciele lokalu lub menadżerowie hotelu nie raz myśleliście pewnie, jak nadać miejscu więcej powabu i szyku – rozwiązaniem byłby kominek, ale pojawia się kwestia bezpieczeństwa gości, zezwolenia i wysoka inwestycja. Czy coś łączy te wszystkie sytuacje? Tak! Rozwiązuje je biokominek Black Tube.

Biokominek Black Tube

O Black Tube

Biokominek Black Tube to sztandarowy produkt marki Chantico Fire, która udostępnia na rynku kominki ekologiczne zasilane płynnym paliwem. Kominki tej marki są w pełni mobilne, bezdymne i bezwonne, nie wymagają komina ani dodatkowej instalacji lub wentylacji a co najważniejsze – dają prawdziwy, żywy ogień przez wiele godzin.

Biokominek Black Tube posiada wszystkie zalety kominków ekologicznych – on także nie musi być podłączony do żadnej instalacji (wentylacyjna, kominowa, zasilająca), dlatego można go przenosić z miejsca na miejsce. Zasilanie paliwem Fanola sprawia, że podczas palenia nie wydziela się dym, sadza, czad ani zapach, nie zostaje popiół ani inne pozostałości użytkowania. Paliwo spala się w 100% czysto, produkując tylko neutralną ilość dwutlenku węgla oraz parę wodną.

Biokominek Black Tube

Technologia i funkcjonalności

Dzięki innowacyjnej technologii i wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, kominki Chantico Fire są całkowicie bezpieczne dla ludzi, otoczenia oraz środowiska. Model Black Tube wykonano według atrakcyjnego projektu kominka dekoracyjnego, nadającego się do użytkowania w wielu rozmaitych miejscach. Dzięki designowi i funkcjonalnościom, Black Tube jest idealny do domu, ogrodu, na taras, do restauracji czy hotelu. Model prezentuje się bardzo szykownie a jednocześnie dyskretnie, ma kształt eleganckiej czarnej tuby z atrakcyjnym kloszem z hartowanego szkła.

Biokominek Black Tube

Model posiada zbiornik na paliwo o pojemności 2 litrów, ale dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii, Black Tube zapewnia aż 8 godzin palenia bez ustanku. Biokominek posiada możliwość dociążenia, dzięki czemu staje się bardzo stabilny i może stanąć w ogrodzie lub domu, w którym są dzieci lub zwierzęta, w restauracji i recepcji hotelowej. Dodatkowo obciążony workiem z piaskiem Black Tube znacząco zyskuje na stabilności i naprawdę trudno go przewrócić. Gdyby jednak tak się stało, model posiada opcję samozagaszania – po zmianie pozycji z pionowej na poziomą lub pochyłą, ogień natychmiast gaśnie a włókna ceramiczne w palenisku zapobiegają wyciekowi paliwa. To bardzo bezpieczny, solidny i piękny kominek, który nie stwarza zagrożenia pożarowego ani poparzenia podczas fizycznego kontaktu z tubą albo kloszem.

Ciekawostki

Czy wiesz, że kominek Black Tube posiada wymienny zbiornik na paliwo? Dzięki temu nie trzeba dolewać paliwa do kominka przy gościach – wystarczy dyskretnie podmienić pusty pojemnik na pełny i cieszyć się kolejnych 9 godzin wspaniałym widokiem.

Czy wiesz, że ten model idealnie sprawdza się w domowym SPA oraz w ogrodzie? Dzięki integracji z zestawem do aromaterapii można cieszyć się wspaniałymi, relaksującymi sesjami zapachowymi w domu oraz skutecznie odstraszać komary podczas grillowania w ogrodzie.

Czy wiesz, że kominek Black Tube to idealne miejsce na reklamę Twojego lokalu? Na tubie możesz umieścić naklejki promujące restaurację, hotel, inne miejsce lub usługi.

Biokominek Black Tube

Motaż i uruchomienie kominka

Kominek Black Tube przeznaczony jest do samodzielnego montażu – otrzymujesz paczkę z kominkiem i akcesoriami w zestawie oraz instrukcję składania i użytkowania. Bez trudu poradzisz sobie z montażem – wystarczy podążać za ulotką, by złożyć kominek bezpiecznie oraz solidnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.