Loading...
Remont

Remont ilustrowany

Rema remont 1

Poradników na temat remontów wydano już tysiące. Większość z nich nie różni się od siebie w diametralny sposób. Chcemy Wam jednak zaproponować tytuł, który oprócz rzetelnych, praktycznych informacji, zawiera ponad tysiąc bogatych ilustracji, z pewnością niezwykle pomocnych przy samodzielnym odnawianiu własnego lokum.

Profesjonalnie wydana książka w twardej oprawie i z 240 stronami konkretów pozwoli nam stosunkowo niedrogo dokonać gruntownych remontów, w tym modernizacji sanitariatów i malowania lub tapetowania pokoju. Tytuł ukazał się nakładem MAK Oficyny Wydawniczej i jest pracą zbiorową doświadczonych autorów – fachowców w swojej branży. Do kupna zachęca też niezbyt wygórowana cena, wahająca się w granicach 30 złotych. Najważniejsze jednak, że dzięki poradnikowi dowiemy się jak dobrze zaplanować remont, które materiały i narzędzia dobrać do konkretnych prac oraz jakie technologie stosować w zależności od oczekiwanego efektu i posiadanego budżetu.

Remont domu i mieszkania pozwala nam przeprowadzić odnawianie mieszkania krok po kroku, z pomocą licznych ilustracji i przykładów z życia. Znajdziemy najlepsze rozwiązania pomocne w planowaniu remontu oraz przy zakupach materiałów budowlanych. Słowem, książka powinna być bardzo pomocna, jeśli modernizację lokalu chcemy przeprowadzić samodzielnie i nie przepłacać  za fachowca oraz materiały i narzędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.