Loading...
Technologie

Polskie rolety podbijają niemiecki rynek

Co łączy performerskie występy artystyczne z branżą przemysłową? Producenci i dystrybutorzy rolet nie tylko wprowadzają innowacyjne technologie, ale łamią także stereotypy w promowaniu swojej oferty. Na nietypowy pomysł wpadła pewna polska firma, goszcząca ostatnio na targach branżowych za Odrą.

Rolety wyposażone w tak zwany system smart roll zamiast typowego koralika tudzież sznurka, „uzbrojone” są w sprężynę. Efekty to większe bezpieczeństwo użytkowania i płynne rozwijanie rolet, eliminujące tak uciążliwe szarpanie i niekontrolowane zwijanie. Publiczność we Frankfurcie oglądała jednak nie tylko ciekawe rozwiązanie, ale i niezwykle oryginalną prezentację oferty.

Otóż promocja nowoczesnego systemu polegała na… ekspresyjnym tańcu pary młodych artystów, zgrabnie prezentujących zalety produktu. Nad Wisłą z przymrużeniem oka traktuje się jeszcze takie inicjatywy, jednak zachowawczy marketingowcy mogą teraz pozazdrościć ilości zamówień, jaką cieszą się wspomniane rolety. Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Warszawa, ale i znane miasta niemieckie to doskonały rynek zbytu, na którym zadomowiła się już firma rodem ze Świdnicy. Gratulujemy sukcesu i liczymy na kolejne spektakularne efekty polskiej myśli technologicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.