Loading...
Inspiracje

Jesień w mieszkaniu

Jesień niekoniecznie musi kojarzyć się z nostalgią i deszczem. To ciepłe kolory przebarwiających się liści, urok brązowych kasztanów i żołędzi, pysznych orzechów, czerwień jarzębiny. To w końcu bogactwo grzybów i przede wszystkim kwiatów z których możemy ułożyć piękne kompozycje. Nie trzeba przy tym odwiedzać sklepów i kupować drogich dekoracji. Większość możesz zrobić sama. Potrzebne są tylko chęci i pomysłowość. Warto zaprosić jesień do naszych domów i zaprzyjaźnić się z nią.

Kompozycje kwiatowe wniosą świeży powiew do każdego mieszkania. Suszone wrzosy, kolorowe astry, piękne szyszki. Pozwolą stworzyć niezwykle romantyczny nastrój.

Jesienne owoce, takie jak jabłka, gruszki i śliwki możemy starannie ułożyć w ozdobnych misach i udekorować np. szyszkami czy ozdobnymi dyniami. Takie jesienne dekoracje z pewnością poprawią nam nastrój i dodadzą przytulności każdemu wnętrzu.

Jesienne kwiaty długo utrzymują świeżość w wazonach. Jesienne dekoracje to głównie przepiękne dynie. Możemy je wydrążyć i ponacinać- wówczas posłużą jako oryginalne świeczniki. Zapalona świeca wewnątrz dyni to oryginalny i naturalny lampion, który z pewnością stworzy niezwykła aurę w twoim wnętrzu.

urodaizdrowie.pl

Jesień to pora gdzie wyciągamy z szaf rękawiczki, szaliki, czapki i ciepłe skarpetki. Wełniane ozdoby, poszewki i pokrowce, którymi przykryjesz swoje meble, sprawią, że wnętrze stanie się przytulniejsze. Można w nie ubrać wszystkie meble, albo po prostu położyć na nich poduszki w ciepłych, wełnianych poszewkach.

e-mieszkanie.pl

Jesień to kasztany, które nie tylko pięknie wyglądają, ale mają wpływ na energię wewnątrz pomieszczenia. Warto położyć kilka kasztanów przy telewizorze, czy komputerze, albo przy łóżku. Z kasztanów, żołędzi i orzechów możesz ułożyć piękne wieńce. Niestety kasztany stosunkowo szybko przestają być błyszczące i wysychają. Możesz natrzeć je wazeliną, a wówczas dłużej zachowają urok świeżości i będą wyglądać naturalnie.

urodaizdrowie.pl

Jesienne świece nadadzą przytulności w ciemniejsze i chłodniejsze wieczory. Doskonale wyglądają świece, które do złudzenia przypominają szyszki. Świece zapachowe również pozwolą na odgonienie jesiennych smutków.

swieceszyszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.