Loading...
Inspiracje

Dekoracje na Halloween

Naturalne dekoracje na Haloween wyglądają bardzo efektownie. Ich wykonanie sprawia wiele radości, a takie twórcze spędzanie wspólnego czasu  może być zabawne  dla wszystkich domowników.  Możesz użyć naturalnych dyni, kwiatów, wazonów, dodać nieco owoców i warzyw i oryginalna dekoracja gotowa. Do tego doskonale nadają się różne świece i wazony. Warto zainspirować się gotowymi zdjęciami.

Romantyczne dekoracje

Niezwykle pięknie wyglądają kolorowe kwiaty w odcieniach bieli, fioletu, czerwieni i żółci wetknięte w naturalną, lub ceramiczną dynię. Możesz dodać „akcenty” typowe dla Haloween, czyli kapelusz wiedźmy, czy czarnego kota. Taka kompozycja z pewnością będzie oryginalną ozdobą każdego stołu.

dodgetheflorist.blogspot.com

Zabawne dekoracje

Z mniejszych dyni możesz wyczarować zabawne świeczniki-pająki. Wystarczy zaopatrzyc się w mini-dynie, w środek wstawić świece,  a po bokach umocować czarne, giętkie i  podłużne szczoteczki do czyszczenia, które do złudzenia przypominają  pajęcze nogi. Szczoteczki możesz dowolnie skrócić oraz przykleić je do dyni mocnym klejem. Takie świeczniki na pewno spodobają się wszystkim dzieciom.

budgetwisehome.com

Na zewnątrz

Przed domem również można postawić naturalne dekoracje. Pięknie wyglądają naturalne dynie, których możesz użyć jako doniczek. W środku sadzisz jesienne kwiaty np. kolorowe astry, chryzantemy, czy marcinki.

juxtapost.com

Praktyczne dokoracje

Dla tych, którzy nie przepadają za romantycznymi kompozycjami z kwiatów- coś bardziej praktycznego, ale mieszczącego się w konwencji Halloween. Stojak na piwo z dyni. Czy ładny  to już rzecz gustu, ale na pewno nietypowy.

webcooltips.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.