Loading...
Inspiracje

Zegary ścienne. Kolorowe i nowoczesne.

Nawet jeśli nie zgadzasz się, że czas to pieniądz, to jednak trudno dzisiaj sprawnie zorganizować sobie życie bez zegarka. Funkcję budzika doskonale spełniają dzisiaj komórki. Jednak od dawna zegary ścienne stanowiły ważną ozdobę wystroju wnętrz. Bo zegar ścienny wcale nie musi być banalny, ani typowy. Może być oryginalny, wyjątkowy i urozmaicić każde wnętrze. Możemy wybrać i dopasować do pokojów zegary nowoczesne, tradycyjne, albo nawet zabawne.

Zegary firmy Progetti cechują się żywymi kolorami i prostotą formy. Innowacyjny design sprawia, że idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Zegar TARGET Progetti przypomina tarczę.  Intensywne kolory ożywią każde wnętrze. Zegar cechuje prosta forma, oszczędnosć dodatków, w tym tarczy z cyframi. Zachowano jedynie białe wskazówki. Zegar posiada mechanizm kwarcowy, wykonany został z lakierowanego drewna.

worldsdesign.pl

Zegar ścienny FUN TIME wykonany został z kolorowego, lakierowanego drewna. To zegar, który się nie znudzi i pozwoli na wykazanie się kreatywnością, bowiem ruchome cyferki można swobodnie układać na tarczy. Idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego.

worldsdesign.pl

Zegar z kukułką Progetti nie przypomina zegarów, które pamiętamy sprzed kilkunastu lat. Jest kolorowy i zabawny, a jednoczęsnie kształtem przypomina trochę tradycyjne zegary z kukułką. Wykonany z drewna, dostępny w kolorach czerwonym, albo wenge i z białymi wskazówkami.

worldsdesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.