Loading...
Porady

Osłony na kaloryfery

Kaloryfer jest niezbędny w każdym mieszkaniu. Nie jest on jednak zbyt atrakcyjnym i dekoracyjnym elementem wyposażenia. Szczególnie jeśli mamy stare, żeliwne grzejniki. Jeśli nie stać nas na ich wymianę, to zazwyczaj umieszczamy je w takich miejscach, by ich zbytnio nie eksponować.

Czasami jednak nie mamy możliwości ukrycia kaloryfera. W takim wypadku z pomocą przychodzą ozdobne osłony na grzejniki. Są one łatwe w montażu oraz nie ograniczają zbytnio  cyrkulacji powietrza, dzięki czemu ich wydajność znacząco nie zmniejsza się. Doskonale nadają się nie tylko do mieszkań, lecz stanowią również oryginalną dekorację biur, czy lokali użytkowych.

Wybierając i montując obudowy pamiętajmy, aby stylistycznie dopasować je do wnętrza, czyli wybrać odpowiedni kolor, fakturę, materiał. Osłony można oczywiście zrobić samodzielnie. Jeśli jednak nie masz na to czasu, albo ochoty- to najszybszym sposobem będzie zamontowanie gotowej obudowy. W sklepach znajdziesz wiele rozmaitych modeli, zróżnicowanych kolorystycznie i wykonanych z rattanu, płyt mdf, czy drewna.

Osłony na kaloryfer rattanowe

rafalo.eu

osłony na kaloryfer z płyty mdf

Posiadają wzory w kształcie koła, kwadratów, pasków, owali

rafalo.eu.pl

osłony na kaloryfer z blachy

Stalowa perforowana blacha jest zazwyczaj połączona z płytą mdf.

rafalo.eu.pl

propozycje ciekawych maskownic do nowoczesnych wnętrz

moduloshop.istore.pl

moduloshop.istore.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.