Loading...
Inspiracje

Geometryczne akcenty w wystroju wnętrz

Geometryczne wzory, desenie są zawsze na czasie i nadają nowoczesny wygląd każdemu wnętrzu. Niezwykle modna geometria w latach 60-tych okazała się ponadczasowa i nadal zachwyca zarówno prostotą wzorów jak i bardziej wymyślnymi kombinacjami linii.

Geometryczne elementy stanowią doskonały sposób na piękne i stylowe dekorowanie ścian, dodają kolorów w każdym wnętrzu. Akcesoria dekoracyjne w geometryczne wzory pozwolą stworzyć oryginalny klimat wnętrza. Doskonale spełnią swoją rolę wszelkie trójkąty, koła, kwadraty, łuki.

Poniżej garść pomysłów, które możesz wykorzystać kreując wnętrze w nowoczesnym stylu oparte na geometrycznych wzorach. Jeśli podobają ci się geometryczne akcenty, to nie musisz zmieniać całego mieszkania. Wystarczą dywany, tapety, lampy, zasłony, czy inne dekoracje.

Powieszenie lampy w geometryczne wzory w jaskrawych kolorach w tle neutralnych, czy jasnych mebli nadaje wnętrzu nowoczesności. Na jasnej kanapie możesz położyć również poduszki w geometryczne wzory, co znacznie „ożywi” całe pomieszczenie. Geometryczne desenie są bowiem niezwykle dynamiczne i często sprawiają wrażenie, że dany wzór się porusza.

musthavemagazine.pl

Mocnym akcentem będzie zawsze tapeta, czy fototapeta w geometryczne wzory.

pixers.pl

Ogólnie geometryczne wzory doskonale harmonizują z jasnymi wnętrzami i jednolitymi powierzchniami. Szczególnie korzystnie wyglądają na tle bieli, czerni i czerwieni, czy beżu. Stanowią akcent dopełniający wybrane wnętrze.

idealnemieszkanie.com.pl

Zawsze modne są dywany w geometryczne wzory. W połączeniu ze stylowymi meblami pozwalają wykreować klimat retro, a z nowoczesnymi doskonale dopełnią innowacyjne wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.