Loading...
Inspiracje

Wanna z kryształu, malachitu i ametystu

Wanny z kamieni mineralnych, malachitu, ametystu i kryształu

Jak Wam się podoba wanna z kryształu, fioletowego  ametystu, albo zielonego malachitu? Takie wyjątkowe i luksusowe wanny projektuje Paolo Baldi.

Wprawdzie wykonane z tych pięknych kamieni szlachetnych wanny bardziej przypominają dzieła sztuki niż klasyczne użytkowe wanny, niemniej można nacieszyć nimi „oko”. Nie od dziś znane są również szeroko właściwości uzdrawiające kryształów, a do leczenia (litoterapii) używa się najczęściej niewielkich okazów. Taka wanna wykuta w ogromnej bryle ma z pewnością ogromne właściwości lecznicze, które rewelacyjnie wpływają na kondycję psychofizyczną.

Ametystowa wanna usadowiona jest na ozdobnych nóżkach pokrytych złotem. Ta ekskluzywna wanna jest bardzo wygodna, wnętrze jest całkowicie dostosowane do wodnych kąpieli. Do wanny można dobrać zestaw pasujących pojemników łazienkowych,  również wykonanych z ametystu.

baldi.biz

Ten sam projektant stworzył wcześniej dwie podobne wanny, wykute w krysztale i malachicie.  Najdroższe są wanny z malachitu (222 000 dolarów) i kryształu, natomiast  wanna z ametystu kosztowała 121 000 dolarów. Na takie wanny stać jedynie najbogatsze osoby na świecie, jednak wanny znalazły już swoich nabywców.

3dsky.org

decoholic.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.