Loading...
Ogród

Kosze ogrodowe

Aranżacja miejsca do wypoczynku w ogrodzie nie jest prosta. Odpowiednio dobrane meble ogrodowe gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz stanowią o atrakcyjnym wyglądzie miejsca przeznaczonego na relaks.  Dlatego powinny stylistycznie wpasować się w kompozycję ogrodową, a przede wszystkim być wygodne. Ważne jest również, żeby były wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.

Oryginalną i interesująca propozycją są kosze ogrodowe. Niezwykle popularne nad polskim morzem, doskonale również zdają „egzamin” w naszych przydomowych ogrodach i tarasach.

Kosze ogrodowe wykonane są z materiału PCV lub PE ratano-podobnym, natomiast poszczególne elementy konstrukcyjne z drewna np. sosnowego czy sklejki. Meble są impregnowane odpowiednimi środkami, co powoduje, że są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

koszogrodowy2

Kosz ogrodowy to wygodny mebel, posiada regulowane oparcie, które można ustawić w kilku pozycjach, stolik na napoje oraz poduchy- siedziska i podnóżki, regulowane daszki (markizy).
Taka konstrukcja kosza sprawia, że jest nie tylko wygodnym, lecz również użytecznym meblem, który chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem, czy piaskiem.

Standardowy kosz ogrodowy dla dwóch osób posiada wysokość 165 cm., szerokość 125 cm. i głębokość 90cm.

JWR najmodniejsze i wygodne kosze ogrodowe 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.