Loading...
Ogród

Wanny ogrodowe SPA

SPA w domu? Oczywiście, że tak. Taka forma wypoczynku przyjęła się i cieszy się sporą popularnością w Polsce. SPA ogrodowe nie jest tak często spotykane. Jeszcze nie jest, ale systematycznie rośnie zapotrzebowanie na ogrodowe SPA.
Relaksująca kąpiel we własnym ogrodzie przez cały rok! Brzmi doskonale i zachęcająco. Zapewnia relaks, służy do różnego rodzaju terapii. Wanny SPA zwane są zwykle jacuzzi.

Wanny SPA przystosowane są do warunków zewnętrznych, bez problemu można je zamontować na tarasach, czy w ogrodach. Z kąpieli można korzystać cały rok, nie ma znaczenia że temperatura spadła poniżej zera a wokół leży śnieg.

http://sundance.pl

Z wanny SPA może naraz korzystać kilka osób, doskonale nadają się więc do wspólnego wypoczynku z rodziną czy ze znajomymi. Im większa wanna tym lepiej, bo oprócz siedzenia można będzie w niej popływać.

Większość modeli, oprócz kąpieli, umożliwia korzystanie z innych udogodnień w tym terapii takich jak aromaterapia, masaż i chromoterapia.

Wyróżniamy wanny SPA wolno stojące (kompaktowe) i przeznaczone do zabudowy, które montuje się w podłożu lub na stelażu i obudowuje. W obudowie umieszczony jest cały system, który pozwala na oczyszczanie wody.

Interesującą propozycją jest postawienie wanny pod daszkiem.

http://sundance.pl

Podstawową funkcją wanny SPA jest hydromasaż, a dodatkowo możemy skorzystać z następujących terapii.

  • Aromaterapia- czyli leczenie zapachami. Podobnie jak w „zwykłej domowej” kąpieli do wody dolewamy olejki zapachowe, które korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie.
    Chromoterapia- czyli leczenie kolorami. W wannie montuje się podwodne oświetlenie, dzięki czemu możemy dobierać dowolne kolory podczas kąpieli. Każdy kolor inaczej na nas działa.
  • Muzykoterapia- w obudowie wanny znajdują się wysokiej klasy systemy audio.
  • Hydromasaż- najczęściej spotykamy dysze punktowe, umożliwiające regulowanie kierunku strumienia wodnego oraz bicze podwodne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.