Loading...
Aranżacje wnętrz

Dekoracje patriotyczne

Dzień Niepodległości to święto w którym Polacy chętnie dekorują swoje domy, czy mieszkania. W szczególności chętnie wywieszają flagi. Możliwe, że wzorem innych świąt, które przywędrowały do nas z Zachodu,  takich jak np. Walentynki, czy Haloween-  niedługo i w Polsce nasz rodzimy Dzień Niepodległości nabierze bardziej świątecznego charakteru. W Stanach Zjednoczonych Dzień Niepodległości świętuje się przecież  bardzo uroczyście, a dekoracje są niezwykle bogate i bynajmniej nie ograniczają się do wywieszenia flag.

Możesz wykazać większą kreatywność, bo również wewnątrz domu warto pokazać swój patriotyzm  i udekorować pokoje na biało-czerwono.

Atrakcyjne biało-czerwone akcenty kolorystyczne to nie tylko „czysto” dekoracyjne wyroby, ale także przedmioty użytku codziennego, jak kubki, koce, narzuty.

koc Bord de Mer (13) copy

 

Świece w kolorze biało-czerwonym stanowią piękną dekorację. Nadają się do tego świece świąteczne sprzedawane na Boże Narodzenie.

swieca

Możesz przystroić dom, czy balkon świątecznymi światełkami w kolorach białym i czerwonym. Lampki możesz powiesić również w oknach, na balustradach, czy przydomowych świerkach i innych drzewkach.

dekoracje

Możesz również postawić w oknach kwiaty w kolorach białym i czerwonym. W listopadzie jest zimno więc jeśli mamy „żywe” roślinki to wystawiamy je w dzień (jeśli nie ma mrozu),  a na noc chowamy do domu. Możemy również roślinki postawić wewnątrz np. na parapetach.  Na zewnątrz zawsze można ustawić sztuczne rośliny.

Proporczyki i balony również doskonale nadają się do dekoracji zarówno wewnątrz  jak i na zewnątrz domu. Na drzwiach można przymocować wieniec.

wieniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.