Loading...
Ogród

Ogrodzenie posesji – estetyka i bezpieczeństwo

ogrodzenie posesji

Planujesz ogrodzenie nieruchomości, jednak nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować? Chcesz, aby było funkcjonalne, bezpieczne, ładne, trwałe i by pasowało do otoczenia budynku? Zobacz, jakie produkty są dostępne na rynku i wybierz ten, który najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

Panelowe – do dużych posesji

Osoby chcące przede wszystkim ochronić teren przed nieproszonymi gośćmi zainteresują się ogrodzeniem panelowym, które występuję najczęściej w wersji ocynkowanej i malowanej. To dobry sposób, aby otoczyć rozległy teren (nawet o zróżnicowanym ukształtowaniu) np. parking czy oddalone od siebie budynki produkcyjne. Inwestor poszukujący ekonomicznego rozwiązania zainteresuje się ogrodzeniem siatkowym.

Frontowe – odporne na korozję

Profile stalowe o sztywnej i zwartej konstrukcji są bardzo odporne na korozję. Ponadto ich montaż jest łatwy, gdyż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Na rynku dostępne są różne przekroje i ciekawe wzory, co pozwala dopasować wygląd ogrodzenia frontowego do charakteru posesji. To rozwiązanie zapewnia trwałość na długie lata.

Kute – podkreśla charakter rezydencji

Skręcane i zwijane pręty nadają każdemu miejscu nietypowego charakteru. Zaostrzone elementy mają niezaprzeczalne walory estetyczne, utrudniają też przejście przez ogrodzenie. Każdy właściciel budynku o wyglądzie pałacowym, a nawet klasycznego domu otoczonego ogrodem w stylu parkowym może za pomocą takiego ogrodzenia podkreślić wygląd nieruchomości.

Betonowe – jak z kamienia

Bloczki betonowe mają niepowtarzalne wyłamania, które upodabniają je do naturalnych piaskowców. Wbrew pozorom budowa ogrodzenia jest szybka, ponieważ nie trzeba spoinować jego elementów. To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą odgrodzić się murkiem zapewniającym im większą prywatność, chroniącym posesję przed wzrokiem wścibskich przechodniów.

Każde ogrodzenie można wzbogacić o furtkę czy bramę, aby nadać mu funkcjonalności. Podejmując decyzję, jaki wybrać model (przesuwny czy skrzydłowy), należy wziąć pod uwagę, oprócz walorów estetycznych, także wielkość działki (nie zawsze znajdzie się miejsce na wysunięcie elementu). Chcąc przyjrzeć się wizualizacjom któregoś z przytoczonych rozwiązań, warto wejść na stronę producenta www.polbram.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.