Loading...
Aranżacje wnętrzInspiracjeUrządzanie wnętrz

Pokój kinowy z prawdziwego zdarzenia

fotele kinowe

W tym trudnym czasie, kiedy zostaliśmy odizolowani od różnego rodzaju rozrywek, społeczeństwo szuka sobie tematów zastępczych. Wiele osób decyduje się na subskrypcje platform filmowych, gdzie aktualnie pojawiają się najnowsze seriale i filmy, które wyczekiwały swojej premiery na wielkim ekranie. Niestety podczas oglądania w domu na kanapie z laptopem przed sobą nie możesz doświadczyć tych wszystkich niesamowitych wrażeń, pojawiających się podczas seansu na sali kinowej. Chyba, że zdecydujesz się na wydzielenie w swoim domu niewielkiej przestrzeni, która zamieni się w prawdziwy pokój kinowy!

Niezbędne wyposażenie domowego kina

Aby móc rozpocząć seans filmowy, niezbędny jest oczywiście duży ekran oraz dostęp do aplikacji, w której znajdują się najnowsze kinowe produkcje. Nie musi to być od razu telewizor o wielkości 60 czy 70 cali, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że osoby oglądające będą siedziały w niedalekiej odległości. Wystarczy smart TV 40 cali, który zapewni wystarczający komfort podczas seansu. Nie to jednak najbardziej odróżnia nasze domy od prawdziwego kina.

Wygodne fotele kinowe na miarę

Trudno wyobrazić sobie pokój kinowy bez odpowiednio dobranych foteli czy kanap. Nie mogą to być zwykłe modele ze sklepów meblowych, bowiem niczym nie przypominają one tych, które można znaleźć w kinach. Nie oznacza to jednak, że profesjonalne fotele kinowe nie są dostępne dla zwykłego użytkownika. Wystarczy skontaktować się bezpośrednio z producentem, by uzyskać dostęp do oferty skierowanej do osób prywatnych. Znajdują się w niej eleganckie i niezwykle wygodne fotele kinowe, wyposażone w zagłówek oraz stabilne podparcie dla pleców, a także podnóżek dopasowany do preferencji użytkownika. Ważny jest również fakt, że każdy model jest wyposażony w specjalne miejsce na przekąski, napoje oraz inne dogodności.

Co odróżnia fotel kinowy od zwykłego mebla?

Najważniejszym czynnikiem, przeważającym za wyborem profesjonalnych foteli do domowego kina powinna być jakość materiałów oraz wykonania. Firma produkująca wyposażenie dużych kin dobrze zna potrzeby widzów, dlatego wybiera delikatne, a zarazem plamoodporne materiały, które mimo długiej eksploatacji nie ulegają uszkodzeniu. W dodatku można dowolnie spersonalizować wyposażenie fotela, wspominając podczas konfiguracji o podnóżku, tacce na jedzenie, dodatkowemu oświetleniu czy nawet miejscach do ładowania telefonu. To wszystko pozwala zaprojektować fotel kinowy swoich marzeń.

Stworzenie prawdziwego pokoju kinowego w domu nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Mimo to warto zadbać o swój komfort, sięgając po meble z najwyższej półki, które będą służyły przez wiele lat. Spersonalizowany fotel kinowy w zestawieniu z ciemną kolorystyką ścian oraz dużym telewizorem wprowadza w klimat sali kinowej. Nie zastanawiaj się dłużej nad tym, czy warto zainwestować we własne miejsce do oglądania filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.