Loading...
Aranżacje wnętrzInspiracjeMebleUrządzanie wnętrz

Biuro w domu

Meble biurowe Svenbox

Zdarza się, że pojawia się w naszym życiu możliwość lub konieczność urządzenia biura w domu. Najczęściej dotyczy to sytuacji, w której prowadzimy niedużą firmę i nie mamy potrzeby wynajmowania pomieszczeń biurowych. Wyposażenie domowego biura nie powinno jednak wpływać niekorzystanie na estetykę mieszkania – podpowiadamy, jak dzięki meblom Svenbox urządzić atrakcyjne i funkcjonalne wnętrze do pracy.

Osobny pokój

Jeśli możemy na biuro w domu przeznaczyć cały pokój, choćby niewielki, to sprawa wygląda idealnie – pomieszczenie na pewno wystarczy, aby urządzić je ciekawie i estetycznie. Wygodne biurka, półki i szafki pozwalają na zachowanie porządku w biurze, a ich odpowiednia konstrukcja na ukrycie kabli od komputerów, drukarek i innych potrzebnych w biurze sprzętów. Wzory i kolory można zaś dobrać tak, by nie sprawiały wrażenia bezosobowego biura – dodatki takie, jak kwiaty doniczkowe czy lampy ocieplą wnętrze, nadając mu bardziej przytulnego charakteru.

Biuro w domu Svenbox

Kącik biurowy

Jeśli nie możemy pozwolić sobie na biuro w osobnym pokoju, to pozostaje wydzielenie kąta biurowego. On również może być bardzo funkcjonalny i nie musi ujmować uroku mieszkaniu – wystarczy odpowiednio dobrać meble, faktury i kolory, aby taki kącik nie psuł aranżacji głównego pomieszczenia. Dobrym pomysłem jest umieszczenie go we wnęce albo oddzielenie od reszty pokoju regałem – wtedy zyskamy bardziej niezależną powierzchnię biurową w domu, która nie rzuca się w oczy po wejściu do pomieszczenia.

Meble biurowe Svenbox

One comment
  1. Monika

    Domowy gabinet to doskonały pomysł, szczególnie dla osób których praca wiąże się z wykonywaniem części zadań w domu. Tak jak student czy uczeń musi mieć swój kącik do nauki, tak i osoba pracująca w domu powinna mieć odpowiednie warunki by móc się skupić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

malowane szkło witrażowe
Designerskie krzesło z odzysku
sypialnia z podwójnym łożem małżeńskim
biokominek etanolowy
Wiosenne kwiaty - przebiśnieg