Loading...
Dekoracje

Naklejka na ścianę z Michaelem Jacksonem

Asortyment naklejek na ścianę zrobił się już przeogromny. Swój pokój możemy udekorować nie tylko wizerunkiem królem popu. Do wyboru są ornamenty występujące w naturze, motocykle, stylowe auta, abstrakcyjne elementy itd.

Uliczne słupy, drzewa, przewody wysokiego napięcia i tym podobne wzory znajdziemy w ozdobach z działu naklejka na ścianę. Proponują je głównie zaufane sklepy internetowe, działające przynajmniej kilka lat w branży. Naklejka na ścianę potrafi nadspodziewanie efektownie ożywić pomieszczenie, zwłaszcza jeśli składa się on głównie ze ścian w jasnych kolorach. Do wyboru mamy bardzo stonowane, eleganckie wzory, ale nie brakuje pstrokatych, krzykliwych, które częściej wybierane są przez nastolatków. Warto sprawdzić także promocje i wyprzedaże i kupić naklejkę na ścianę nawet o połowę taniej. A sklepy online i tak są standardowo tanńśze od tradycyjnych.   Nie przepłacaj w punktach stacjonarnych, porównując oferty w sieci.

3 comments
 1. Monika

  Naklejki ścienne są o wiele bardziej stylowe niż plakaty a jednocześnie są elementem wyrażającym naszą osobowość, nadają naszym wnętrzom indywidualny charakter i ożywiają nawet smutne pomieszczenia. A któż nie jest fanem słynnego króla pop?;>

 2. ela

  ja nie jestem;) ale naklejki podobaja mi sie, znalazlam kilka fajnych, klasycznych wzorow w ofercie firmy magnat. niedlugo wyklejam:)

 3. domartstyl-pl

  jeśli tylko jesteś fanem Michaela Jacksona ten pomysł na aranżację ściany jest świetny.
  Takie naklejki ożywiają całe pomieszczenie! Goście z zazdrością będą patrzeć na nasz pokój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

malowane szkło witrażowe
Designerskie krzesło z odzysku
sypialnia z podwójnym łożem małżeńskim
biokominek etanolowy
Wiosenne kwiaty - przebiśnieg