Loading...
Ogród

Wanny ogrodowe SPA

SPA w domu? Oczywiście, że tak. Taka forma wypoczynku przyjęła się i cieszy się sporą popularnością w Polsce. SPA ogrodowe nie jest tak często spotykane. Jeszcze nie jest, ale systematycznie rośnie zapotrzebowanie na ogrodowe SPA.
Relaksująca kąpiel we własnym ogrodzie przez cały rok! Brzmi doskonale i zachęcająco. Zapewnia relaks, służy do różnego rodzaju terapii. Wanny SPA zwane są zwykle jacuzzi.

Wanny SPA przystosowane są do warunków zewnętrznych, bez problemu można je zamontować na tarasach, czy w ogrodach. Z kąpieli można korzystać cały rok, nie ma znaczenia że temperatura spadła poniżej zera a wokół leży śnieg.

http://sundance.pl
http://sundance.pl

Z wanny SPA może naraz korzystać kilka osób, doskonale nadają się więc do wspólnego wypoczynku z rodziną czy ze znajomymi. Im większa wanna tym lepiej, bo oprócz siedzenia można będzie w niej popływać.

Większość modeli, oprócz kąpieli, umożliwia korzystanie z innych udogodnień w tym terapii takich jak aromaterapia, masaż i chromoterapia.

Wyróżniamy wanny SPA wolno stojące (kompaktowe) i przeznaczone do zabudowy, które montuje się w podłożu lub na stelażu i obudowuje. W obudowie umieszczony jest cały system, który pozwala na oczyszczanie wody.

Interesującą propozycją jest postawienie wanny pod daszkiem.

http://sundance.pl
http://sundance.pl

 

Podstawową funkcją wanny SPA jest hydromasaż, a dodatkowo możemy skorzystać z następujących terapii.

  • Aromaterapia- czyli leczenie zapachami. Podobnie jak w „zwykłej domowej” kąpieli do wody dolewamy olejki zapachowe, które korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie.
    Chromoterapia- czyli leczenie kolorami. W wannie montuje się podwodne oświetlenie, dzięki czemu możemy dobierać dowolne kolory podczas kąpieli. Każdy kolor inaczej na nas działa.
  • Muzykoterapia- w obudowie wanny znajdują się wysokiej klasy systemy audio.
  • Hydromasaż- najczęściej spotykamy dysze punktowe, umożliwiające regulowanie kierunku strumienia wodnego oraz bicze podwodne.

SAUNATECH przetestuj wannę przed zakupem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

malowane szkło witrażowe
Designerskie krzesło z odzysku
sypialnia z podwójnym łożem małżeńskim
biokominek etanolowy
Wiosenne kwiaty - przebiśnieg