Loading...
Projekty domów

Qupri – zabezpiecz swój teren

Specjalistyczne ogrodzenia i bramy coraz częściej pojawiają w przestrzeni publicznej. Dlatego producenci i instalatorzy wielką wagę muszą przywiązywać do wymiaru estetycznego, który będzie współgrał z funkcjonalnością instalacji.

Wielkopolski producent bram i ogrodzeń od lat znany jest daleko poza swym regionem. Ten specjalistyczny podmiot zdobywa zamówienia nie tylko od firm prywatnych, ale też z sektora publicznego. Przygotowuje zarówno mechaniczne, jak i elektroniczne zabezpieczenia, w tym dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Firma QuPri kojarzy się przede wszystkim z produkcją zasieków, ogrodzeń i bram. Dysponuje profesjonalną lakiernią proszkową. Na sukces złożyła się rzetelna praca stałej kadry oraz zaufanie tysięcy klientów do każdego z wyspecjalizowanych działów. Składa się na nie nowoczesna spawalnia, zgrzewalnia, wspomniana lakiernia proszkowa oraz jedyna w skali całego kraju linia produkcji drutu ostrzowego.

ogrodzenie

QuPri nieustannie poszerza własny asortyment, dostosowując go do aktualnych potrzeb rynkowych. Firma spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, także o nietypowych potrzebach. Dlatego posiada stałą grupę kontrahentów, usatysfakcjonowanych standardami współpracy. Firmowy asortyment wyróżnia się ogromną wytrzymałością mechaniczną i interesującym designem. Traktowany jest najwyższej klasy metodami zabezpieczającymi przed korozją. QuPri zapewnia również kompleksową konserwację wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, pozwalającą na zachowanie ich pełnej funkcjonalności przez długie lata i nawet pod działaniem najtrudniejszych warunków atmosferycznych.

QuPri Spółka z o.o.
ul. Staroprzygodzka 117
III piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

3 comments
  1. Zbyszek

    Włamali mi się ostatnio na działkę pod Warszawą. Przecięli siatkę i weszli, na szczęście nic cennego nie zginęło bo złodziei spłoszył mój sąsiad. Postanowiłem, że w ten długi weekend, który się zbliża założę jakąś lepszą siatkę, kupię nową bramę i założę napęd. Spędzamy z żoną i dziećmi na działce każdy wolny weekend, każdą wolną chwilę i musimy wszyscy czuć się tam bezpiecznie. Mam w związku z tym pytanie, bo że siatkę i ogrodzenie dostanę w sklepie budowlanym to wiem, ale gdzie mogę kupić napęd do bramy? Np z faaca na ich stronie widziałem kilka ładnych i praktycznych modeli. W OBI i tego typu sklepach chyba jednak czegoś takiego nie mają?

  2. Stefan

    najlepiej kupić u autoryzowanym punkcie. sprzedawca ci doradzi jaki model bedzie najlepszy dla twoich potrzeb, bo jest sporo modeli do wyboru. ja mam bramę przesuwną więc kupiłem C720. nie jest to napęd podziemny ale jest niewielki i nie psuje widoku bramy. w tym napędzie jest założona przekładnia cykloidalna która bardzo podnosi wydajność mechaniczną takiego napędu, , sa zredukowane drgania i hałas. u mnie ten napęd działa bez zarzutu.

  3. Miro

    a ja bym postawił na kupno w necie. jest tyle sklepów które oferują napędy, że jest w czym wybrać. ja napęd do bramy garażowej kupiłem właśnie w necie. dostałem gwarancję więc o nic się nie muszę martwić. jak będziesz w przyszłości potrzebował dobrego napędu do garażu to polecam D700HS. jest naprawdę świetny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

malowane szkło witrażowe
Designerskie krzesło z odzysku
sypialnia z podwójnym łożem małżeńskim
biokominek etanolowy
Wiosenne kwiaty - przebiśnieg